Kergejõustiku maailmameistrivõistlused: Shericka Jacksonist sai pärast 200 m kulla võitmist ELUSELUD KIIREIM NAINE

Shericka Jackson võitis kergejõustiku maailmameistrivõistluste finaalis kuldmedali selle spordiala ajaloo naistest läbi aegade teise kiireima ajaga. Püstitades maailmameistrivõistluste rekordi, tegi ta Jamaica naised uhkeks, saades 21,45 sekundit. Ainus registreeritud kiirem aeg oli 21,34 sekundit, mille seadis 1988. aasta Soulis kadunud Florence Griffith-Joyner olümpiamängud . See tähendab, et praegu on Jackson maailma 'kiireim naine'. Finaal toimus neljapäeva õhtul, 21. juulil Hayward Fieldis, Eugene'is.

Shericka Jackson , Jamaica sprinter, võistleb 100, 200 ja 400 meetri jooksus. 16. juulil 1994 sündinud Jackson hakkas endale nime tegema pärast 2016. aasta olümpiamängude pronksi koju viimist, 2015. maailmameistrivõistlused , ja 2019. aasta maailmameistrivõistlused 400 meetri jooksjana. Jackson nihkus 2021. aasta hooajaks 100 ja 200 meetri jooksudele, püstitades Kingstonis Jamaica olümpiakatsetel isiklikud rekordid 10,77 ja 21,82 sekundit.

burt reynolds surmapõhjus

LUGEGE KA

Annetused kogunevad kangelasele Nick Bosticile, kes päästis Indianas majapõlengust viis inimest

SUUR COJONE! Internet on jahmunud kuulujuttude pärast, et Cristiano Ronaldo kasutab oma suguelunditel Botoxit

Jackson edestas meeskonnakaaslast Shelly-Ann Fraser-Pryce'i (21,81) ja Dina Asher-Smithi Suurbritanniast (22,02) ning võitis 21. juulil meistrivõistluste rekordi ajaga 21,45. Olümpiakuld Elaine Thompson-Herah tuli seitsmendaks. aeg 22.39. Ameeriklanna Tamara Clark ületas finišijoone kuuendana ajaga 22.32, Abby Steiner aga viiendaks ajaga 22.26. Pühapäeval saavutas Jackson 100 m jooksus isikliku rekordi ajaga 10,73 teise koha. Sekundid pärast võitu säutsus Usain Bolt kahe Jamaica lipuga 'Brilliant', mis sümboliseerib õhtust kullapühkimist.

Usain Bolt säutsus ka 'palju õnne' pärast seda, kui Jackson püstitas uue rahvusrekordi

romantika on boonusraamatu lõpp

Meeste ekvivalendis lõpetas USA oma teise sprindivõistlusega meistrivõistlused aitäh Noah Lylesile, kes kaitses edukalt oma tiitlit Dohast maailma parima ja elu parima ajaga 19.31, et tõusta kõigi aegade parimaks kolmandaks.

Huvitavad faktid 'Kiireima elus naise' kohta

Jamaica sprindistaar on alati olnud sportlaste vaimse tervise pühendunud toetaja. Allika sõnul olympics.com , avab Jamaica sprindistaar loomulikult sportlaste vaimsest heaolust. Intervjuus koos Jamaica telesaatejuht Yendi Phillipps Jackson ütles, et vaimne tervis on prioriteet. Ta ütles: 'Ma ei karda öelda, et lähen abi otsima, kui ma abi tahan, sest ma arvan, et see peaks olema kõigi inimeste nimekirjas,' selgitas ta. 'Kui sa tahad abi, mine abi.' Jackson on teraapia eeliste peamine toetaja ja on seda isegi seostanud oma eduga sportlasena.

TOP LOOD

hea karma haigla 3. hooaja ilmumiskuupäev 2019

'Kuradi töö': vihane nunn eraldab kaks tänaval suudlevat naismodelli telesaadete jaoks

Florida teismeline viidi pärast võimalikku hai rünnakut haiglasse vaid 60 miili kaugusel maailma 'HAIpealinnast'

Jackson ei pidanud end sprindistaariks. Ta kuulutas end lapsepõlves 'aeglaseks jooksjaks'. Ta meenutas oma lapsepõlve ja ütles: „Algkoolis olin väga aeglane. Ma pole kunagi varem midagi võitnud ega jõudnud esikolmikusse. Spordipäeval olin väga-väga aeglane. Jamaica superstaar on nüüd kindlustanud oma koha peatamatu meistrina, purustades oma varasema rekordi. Kogu maailm vaatab Jacksonile alati inspiratsiooniallikana, eriti naised.