Patrioodid vs pealikud: skoor, statistika ja tipphetked

Lõppskoor: pealikud 41, patrioodid 14

(Getty)

aaron “jay” danielson

Nelja nädala esmaspäevaõhtune jalgpall oli absurdne show Patriotsilt, kes kaotas Chiefsile haledalt 27 punktiga.

Klõpsake nuppu siin näha meeskonna ja individuaalset statistikat.

Siin on see, kuidas see alla läks:

Esimene veerand

(Getty)

Kaks lõpetamata Tom Brady ja see on 3 & out for #Patrioodid .

- Frank Pimentel (@FrankBostonTank) 30. september 2014

Maandumisjuhid

Tundub, et Jamaal Charlesi pahkluu ei tekita talle probleeme esimese teise hooaja teise ööjooksuga. Dwayne Bowe järgnes mõne jardi jardile tänu Eric Fisherile, kes tõukas Chandler Jonesi eemale. Knile Jones sai esikoha, kui Chiefs jõudis väljakule üles ja Travis Kelce järgnes teise esimese mahajäämisega. Charles jooksis selle tänavu esimest korda lõpptsooni, et anda Chiefsile üks maandumisjuht.

Teine kvartal

(Getty)

Knile Davis tegi Chiefsile 48 jardi jooksu, millele järgnes Kelce hämmastav jooks. Davise, Kelce, Charles'i ja Smithi vahel kukkusid patrioodid kiiresti alla.

vanessa bryanti netoväärtus pärast kobe surma

Jamaal Charles jooksis selle JÄLLE oma mängu ja hooaja teise maandumise eest. Nüüd on tal 66 jardi eest 4 saaki.

Knile Davis jätkas oma seeriat pärast palli viimist 27 jardi joonele. Bowe kandis palli kaugemale, kuid ei suutnud seda esimesele alumisele reale viia, sundides KC -d seda patriootide kätte tagasi lööma.

Knile Davis on liiga hea, et olla varumees

- Jordan Lehman (@JayLay25) 30. september 2014

Patriots ei jõudnud lõpptsooni lähedale, samal ajal kui Dwayne Bowe tegi esimesel poolajal hävingu 33 jardi saagiga. Väiksemaid kasumeid kogusid Charles, Avery ja Kelce ning esimesel poolajal oli jäänud vähem kui minut.

Üks asi, mida ma ütlen, on see, et Dwayne Bowe ilmub alati paremal ajal. Armastab prožektorit.

Nick Jacobs (@ Jacobs71) 30. september 2014

Kui poolaja lõpuni oli jäänud 0 sekundit, jäi Bowe väravajoonest puudu, kuid Patriootidele määrati viie jardi karistus ja Chiefsile automaatne esimene maha. Kui üks mäng oli jäänud, lõid nad värava, et pall ära lüüa Poolajal läks Chiefs 17: 0 juhtima .

sotsiaaltöötaja vallandati varjatud kandmisloa saamiseks

Patriots loobus esimesel poolajal 303 jardist, kõige rohkem Belichicki ja Patrioote on selle aja jooksul alla andnud.

Kolmas kvartal

(Getty)

Kontrollime Tom Bradyt ja oh, ta lihtsalt kisab nii valjult kui suudab: http://t.co/yyeh2dbQeO pic.twitter.com/BORDl4GqxQ

- SB Nation (@SBNation) 30. september 2014

Hali toppis Bradyt sundima käivet, esimene mäng pärast 7 väravateta minutit.

Alex Smith viskas selle Jamaal Charlesi usaldusväärsetesse kätesse, et Chiefs mänguks kolmandat korda mängu, et muuta seis 24: 0 Chiefs.

Patriots pööras palli veel kord pärast seda, kui Brady ja Edelman ei suutnud koordineerida ning CB Sean Smith haaras palli Chiefsi eest. Kansas City lõpetas palli väravaga ning lõi seisuks 27: 0.

Patriootide maandumine

Brandon LaFell jooksis palli 44 jardi TD eest pärast Shane Vereeni abi, kes lükkas palli enne platsi alla.

kui palju Theresa caputo teenib

Neljas veerand

(Getty)

3. ja 7. pass Donnie Averyle 27 jardi eest. #Etid kõigepealt alla.

- BJ Kissel (@ChiefsReporter) 30. september 2014

Avery tegi löögi kubemepiirkonda ja jätab väljaku, kes ei suuda mängu 12:20 seeriaga lõpptsooni jätkata.

Donnie Avery nägi välja nagu võimalik kubeme tüvi. Parem jalg libises natuke välja. #Etid #NEvsKC

millal richard pryor põletada sai

- Dave Siebert, M.D. (@DaveMSiebert) 30. september 2014

Jamaal Charles komistas, kaotades palli kontrolli 2 meetri kaugusel lõpptsoonist, kuid suutis palli endale kindlustada. Travis Kelce järgnes Chiefsi neljanda maandumise lõpptsoonis saagiks ja tegi seisuks 34-7.

Chiefs varastas palli tagasi kohe pärast neljandat maandumist, kui Brady tabas palli, mille tabas Abdullah, kes jooksis selle lõpp -tsooni, et Chiefs viiendaks maanduks, et nad 34 punktiga Patriotsile ette tõmbaksid. Belichick tõmbas pettunud Brady pärast kolmandat käivitust mängust välja.

Pärast seda, kui Brady oli ülejäänud õhtuks platsilt lahkunud, võttis Pats Gronki palli väljakul maha, lõpetades Gronki puutega, muutes seisuks 14: 41.